Ceny kurzů angličtiny

školní rok 1.9.2016-30.6.2017

Výuka angličtiny probíhá v Brně a věnují se Vám zkušení čeští lektoři. Jazykové kurzy angličtiny vyučuje i rodilý mluvčí.

Skupinová výuka angličtiny

Ve skupině jsou 2-4 studenti, na základě testu a ústního pohovoru jsou studenti rozděleni do skupin. Jelikož se jedná o malé skupiny studentů, termín výuky je stanoven na základě domluvy se studenty. Výuka může probíhat dopoledne, odpoledne a večer 1x týdně 90 min nebo 2x týdně 90 min.

Počet studentů ve skupině Cena pro jednoho studenta za 90 min.
2 250Kč
3 170Kč
4 125Kč

Školné se platí vždy na jedno pololetí dopředu a omluvení z hodiny nelze nahradit

Individuální výuka angličtiny

Tato forma výuky je velmi intenzivní bez čekání „ kdy na mne přijde řada“, termín výuky určen po společné domluvě. Individuální výuka může probíhat probíhat dopoledne , odpoledne a večer 1x týdně nebo 2x týdně.

Počet studentů Cena pro jednoho studenta
1 250,- Kč/ 45 minut
1 350,- Kč/ 60 minut
1 500,- Kč/ 90 minut

Školné se platí vždy na jedno pololetí dopředu. Zmeškané a jeden den předem omluvené hodiny je možno nahradit, hodiny nelze zrušit.

Reklama

VÝuka angliČtiny pro firmy

Podnikáte v zahraničí nebo zde máte své vedení? Chcete sebe i své zaměstnance zdokonalit v angličtině a zvýšit si svou výhodu na zahraničním trhu? Nabízíme Vám firemní výuku angličtiny, za kterou stojí jazyková škola Tandem. Kurzy angličtiny Vaši firmě sestavíme na míru dle oboru podnikání. Dle oboru bude také připravena slovní zásoba kurzů, i samotný obsah kurzu.